Wiadomości

ROZLICZENIE KIERMASZU

Rozliczenie kiermaszu podręczników odbywać  się  będzie od piątku (12.09) do środy (17.09) w bibliotece szkolnej w godzinach jej funkcjonowania. Informujemy, że  są jeszcze do sprzedania podręczniki i repetytoria dla klas maturalnych, można je nabyć do piątku w bibliotece.

Przykro nam,  że nie wszyscy mogli zakupić książki  ale jak co roku książek (zwłaszcza dla klas I i II) było  zdecydowanie mniej niż potrzebujących.  Pamiętajcie, że dysponujemy tyloma książkami ile nam przyniesiecie, więc jeśli nie oddajecie książek na kiermasz nie dziwcie się, że książek po prostu brakuje.

Bardzo dziękuję p.Sabinie Nowakowskiej i p. Agnieszce za pomoc w przeprowadzeniu kiermaszu oraz uczennicom z 2c, które podjęły się wyzwania jakim jest obsługiwanie  podczas kiermaszu i  zrobiły to naprawdę wzorowo. Są to Marta Slaczałek, Edyta Hernik, Afrodyta Szukalska,Alicja Lazar, Karolina Rak, Katarzyna Kasprzyk.

.