Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego:

9.00AULA – spotkanie uczniów klas pierwszych liceum i technikum po szkole podstawowej. Na spotkanie zapraszam Wychowawców, p. pedagog, p. psycholog, doradcę zawodowego i wicedyrektorów. Po spotkaniu w auli uczniowie udają się na spotkania z wychowawcami wg przygotowanego oddzielnie harmonogramu.

10.00AULA – spotkanie uczniów klas pierwszych liceum i technikum po gimnazjum. Na spotkanie zapraszam Wychowawców, p. pedagog, p. psycholog, doradcę zawodowego i wicedyrektorów. Po spotkaniu w auli uczniowie udają się na spotkania z wychowawcami wg przygotowanego oddzielnie harmonogramu.

11.00 -spotkanie uczniów pozostałych klas z wychowawcami w klasach wg harmonogramu przygotowanego oddzielnie.