Biblioteka - Aktualności Wiadomości

Rusza wirtualny kiermasz podręczników!

Drodzy Uczniowie!

Właśnie rusza pierwszy w pełni online kiermasz w ZS6 Sobieski. Podziękowania należą się Piotrowi oraz Wojciechowi Bujnom, którzy stworzyli aplikację dla nas!!!

Warunki korzystania z kiermaszu:

  • Zaloguj się na stronie https://kiermasz.zs6sobieski.edu.pl/ używając szkolnego adresu e-mail zakończonego na: @zs6sobieski.edu.pl, na pocztę zostanie wysłana prośba o potwierdzenie (czasem trafia do „Wiadomości-śmieci”)
  • Wystawianie swoich książek możesz zacząć już teraz, przechodząc do zakładki “Wystaw książkę na sprzedaż” w prawym górnym rogu twojego okna.Więcej szczegółowych informacji znajduje się w aplikacji.
  • Włączenie listy książek dodanych przez wszystkich użytkowników nastąpi 13 września o godzinie 8:00, dlatego nie przejmuj się jeżeli jeszcze nie potrafisz ich znaleźć.

Wszystkie wątpliwości i pytania dotyczące kiermaszu proszę zgłaszać w bibliotece.