Sobieski porusza Ciało i Serce – zapraszamy na szkolne zawody dobroczynne

Uczniowie i nauczyciele – szykujcie buty i rowery – zaczynamy już w piątek.
Firmy i instytucje – zgłaszajcie formy wsparcia.
Rodzice i absolwenci, chcący bezpośrednio pomóc, dołączcie do grupy z licytacjami na rzecz Maksia lub przekażcie wsparcie za pomocą fundacji.
Czy zostaliśmy obezwładnieni przez obostrzenia?
ZDZIAŁAJMY coś zgodnie z prawem.

Aby rywalizacja była przewidywalna, nie będą uznawane wyniki z aktywności starszych niż 48 godzin.
FORMULARZ ZGŁASZANIA AKTYWNOŚCI DLA UCZNIÓW I PRACOWNIKÓW ZS6

WYNIKI I REJESTR WPISÓW (przepraszamy, jeśli przez pierwsze godziny działania, coś będzie zawodziło. Faza testów się udała, ale każda aktualizacja rządzi się własnymi prawami)

Chcesz dołączyć do sponsorów? kontakt: waclaw.gardziejewski@zs6sobieski.edu.pl

Co to jest dokładnie? To szkolne zawody dobroczynne w 3 dyscyplinach indywidualnych, gdzie będą decydowały pokonane kilometry:
– Spacer/Chód/Nordic Walking
– Bieg (można do tego zaliczyć także gry zespołowe jak piłka nożna)
– Jazda na rowerze
Oraz międzyklasowa rywalizacja, gdzie będą decydowały godziny czasu poświęconego na aktywność.

Dlaczego już ruszamy? Nasza akcja będzie miała 2 wydarzenia szczytowe – pierwsze odbędzie się z okazji Świąt Narodowych. Nasza nauczycielka Babara Popek organizuje biało-czerwony bieg, który zapowiada poniższa grafika

Drugim szczytem będzie drugi weekend, w który okaże się finałem, finiszem naszych zmagań. Postaramy się wam dostarczać wyników na bieżąco.