Sport w szkole Wydarzenia

Sportowe zawody na wesoło

W piątek 12 września br. na Naszej sali gimnastycznej zorganizowane zostały “Sportowe zawody na wesoło” dla wszystkich klas pierwszych. Organizatorami tych oto zawodów był Samorząd Uczniowski, reprezentowany przez panie opiekunki: Ewę Maduzia oraz Barbarę Sowińską, tak jak i członkinie samorządu Dominikę Sagan i Patrycję Wierzbicką oraz pana Jarosława Grycmana, nauczyciela wychowania fizycznego wraz ze swoją klasą 3 tc, która czuwała nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Wszystkie klasy pierwsze ze względu na ich liczność, zostały podzielone na dwie czteroklasowe grupy. Zmagania pierwszych toczyły się od godziny 8 rano, a drugich od 9.40. Ogromne zaangażowanie, determinacja wszystkich uczestników sprawiły, że rywalizacja sportowa stała na bardzo wysokim poziomie. Cieszy również fakt, że ze swoimi wychowankami stanęli do walki ich wychowawcy m.in. panie Agnieszka Wereszczak oraz Ewa Marcinkiewicz – Kluczniok, oraz panowie Arkadiusz Żmij i Wacław Gardziejewski. Organizatorzy zadbali o oprawę muzyczną, gdzie z najróżniejszymi przebojami wystąpił uczeń klasy 3 tc DJ, Patryk Pieczka, który również starał się cały czas zagrzewać zgromadzoną widownię do gorącego dopingu. Wszyscy świetnie się bawili, głośna muzyka, taniec, czy popularna “meksykańska fala”, dodały temu “SHOW” nadzwyczajnego uroku. Przy tego typu zawodach, wyniki osiągnięte przez poszczególne zespoły klasowe schodzą na dalszy plan. Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał coś słodkiego oraz drobne upominki. Dużo można by tutaj jeszcze opowiadać, proponuje jednak, zobaczcie sami jak to wyglądało od kuchni 🙂