Wydarzenia

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami naszej szkoły.

W dniu 14 października 2014 roku odbyło się spotkanie emerytowanych pracowników naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szanownych gości w auli szkolnej powitał dyrektor szkoły, pan Jerzy Maduzia. Następnie uczniowie klasy 2tf zaprosili do obejrzenia przygotowanej przez nich akademii, której mottem był cytat: „Najważniejsze we wspomnieniach jest to, żeby mieć się gdzie zatrzymać i tam je wspominać.”(z książki „Blask fantastyczny” autorstwa Terry’ego Pratchetta). Podczas akademii taką namiastką wspomnień dla Szanownych Emerytów mogła być prezentacja multimedialna przygotowana w oparciu o materiały zdjęciowe. Ponadto zebrani goście wysłuchali m.in. wiersza autorstwa Magdaleny Pietrek (uczennicy klasy 2tf) w wykonaniu Darii Gołębiewskiej. Dodatkowo lekkości i nastroju dodały swoimi wspaniałymi wokalnymi występami: Paulina Goranov (uczennica klasy 2a) i Aneta Witosz (absolwentka naszej szkoły). Ku rozbawieniu wszystkich zebranych w auli uczniowie zaprezentowali również muzyczno-montażowy występ kabaretowy, a całość zakończyli wesołym akcentem tanecznym.

Po akademii emerytowani pracownicy naszej szkoły zostali zaproszeni na poczęstunek, spędzając tym samym czas w miłej i sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy emerytowanym pracownikom naszej szkoły za obecność na spotkaniu i życzymy przede wszystkim dużo zdrowia, codziennych powodów do radości oraz realizacji planów, marzeń i pasji.