Wiadomości

SPOTKANIE Z PREMIEREM JERZYM BUZKIEM

W środę 23 kwietnia 2014 roku, w godzinach od 8.30 do 9.30 w auli naszej szkoły odbędzie się spotkanie Premiera Jerzego Buzka z młodzieżą szkolną w ramach konkursu „Kręci mnie zdrowie”. Realizacją tego konkursu w naszej szkole zajmują się nauczyciele wychowania fizycznego pod kierunkiem pań: Renaty Pytel, Lidii Gajdzik i pana Jarosława Grycman. Panu Premierowi towarzyszyć będą przedstawiciele Rady Fundacji Alchemia Sportu. Podczas spotkania zostanie zaprezentowana działalność fundacji, zaplanowano wystąpienie Pana Premiera pt.: „Magia sportu – jak to działa”, oraz zaprezentowane zostaną działania naszej szkoły w ramach konkursu „Kręci mnie zdrowie”.

                W spotkaniu będą uczestniczyć uczniowie następujących klas:

3ta –op. Z. Pałasz

2tc-op. W. Gardziejewski

1tb-op. M. Lasak

2tf-op. J. Przygodzka

2a-op. L. Różacka

Prezydium Samorządu Uczniowskiego -op. E. Maduzia i B. Sowińska

Uczniowie uczestniczący w „Debacie Okrągłego Stołu” organizowanej w ramach konkursu „Kręci mnie zdrowie”

Oraz zaproszeni nauczyciele –goście: dyrekcja szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego, Elżbieta Marciniak-odpowiedzialna za dekorację, Arkadiusz Żmij-op. Telewizji Królewskiej, Ewa Kubińska-op. gazety „Pumeks”, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Dariusz Przygodzki, Barbara Halska, Ewa Szatkowska oraz goście z Urzędu Miasta.