Wydarzenia

Spotkanie ze stypendystami

Miłym akcentem zakończyliśmy mijający 2022 rok. W dniu 22 grudnia 2022r na spotkanie z Panią Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój zostali zaproszeni tegoroczni Stypendyści Ministra Edukacji Narodowej z Jastrzębia-Zdroju. Uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk pani prezydent gratulacje i pamiątkowe dyplomy. Spotkanie przebiegało w miłej świątecznej atmosferze, a uczestniczyli w niej także przedstawiciele Wydziału Edukacji z Panią Naczelnik Moniką Dudacy na czele. Wyróżnionym Uczniom Zespołu Szkół nr 6 towarzyszyła dyrektor Jolanta Kłopeć.

Stypendium Ministra Edukacji jest wyjątkowym wyróżnieniem. Otrzymują je uczniowie, którzy realizują swoje pasje edukacyjne i sportowe, a przy tym osiągają sukcesy na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Gratulujemy serdeczne naszym Uczniom:

Zuzannie Jaskulskiej, uczennicy IV LO, która rozwija swoje pasje w jeździe figurowej na rolkach i łyżwach i zdobywa medale na turniejach i zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jakubowi Halfarowi i Mateuszowi Szulik, uczniom Technikum nr 4, laureatom kilku olimpiad technicznych w roku szkolnym 2022/23

Maciejowi Łuczka i Bartoszowi Stanek, uczniom Technikum nr 4, laureatom olimpiady technicznej, oraz autorom projektów nagrodzonych na międzynarodowych targach innowacji w roku szkolnym 2022/23

Darii Durkowskiej, absolwentce Technikum nr 4, współautorce projektów nagrodzonych na międzynarodowych targach innowacji w roku szkolnym 2022/23

DZIĘKUJEMY, ŻYCZYMY WAM POWODZENIA I DALSZYCH SUKCESÓW