Nasze sukcesy

SREBRNY MEDAL W ŚWIATOWYCH TARGACH INNOWACJI “BRUSSELS INNOVA 2011” W BELGII

Miło nam poinformować, że praca naszych tegorocznych absolwentów Michała Walczaka i Marcina Kiwaka zdobyła srebrny medal w Światowym Konkursie Wynalazczości w Brukseli. Ponadto wynalazek został doceniony Główną Nagrodą BRUSSELS INNOVA 2011. To ogromny sukces naszej szkoły i prezentujących ją absolwentów. Promotorami pracy są panowie Krzysztof Smyczek i Jerzy Maduzia. Wszystkie tłumaczenia do pracy wykonały panie: Krystyna Galant ( język angielski) i Ewa Maduzia (język francuski). Ponadto tłumaczenia symultaniczne podczas targów dokonywała pani Sylwia Kalita-Suska. Podziękowania za pomoc nad realizacją pracy należą się także uczniom : Marcinowi Grygierkowi (3tb) i Januszowi Stulfigowi (2td) oraz panu Łukaszowi Szostokowi.

Poniżej przedstawiamy również fragment programu Raport w TVN TURBO, który opowiada o projekcie Neutralizator Paliw.

[allvideogallery profile=1 video=8]