Studia 2020.

Wydarzenie online STUDIA 2020 organizowane w dniach 22-26 czerwca przez Fundację Edukacyjną Perspektywy oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dedykowana tegorocznym maturzystom, ich wychowawcom i rodzicom.

Najbliższy blok wydarzeń – Kierunkowskaz Kariery – to 5 dni rzetelnej wiedzy i inspiracji Zaprezentujemy ponad 100 różnych kierunków studiów. Eksperci doradzą, czym należy się kierować podejmując decyzje, jak wybrać kierunek dopasowany do konkretnych preferencji kandydata oraz do współczesnego rynku pracy, na jakich zasadach odbędzie się rekrutacja na studia na rok akademicki 2020/21.

Kierunkowskaz Kariery w ramach projektu STUDIA 2020 odbędzie się w kolejnych dniach w godzinach 14.00 -17.00:

22 czerwca (poniedziałek) – Kierunki humanistyczne i społeczne
23 czerwca (wtorek) – Kierunki techniczne
24 czerwca (środa) – Kierunki medyczne
25 czerwca (czwartek) – Kierunki społeczne i ekonomiczne
26 czerwca (piątek) – Kierunki ścisłe, przyrodnicze, rolnicze

Co dokładnie będzie się działo w ramach wydarzenia Kierunkowskaz Kariery?

Debaty z udziałem pracowników naukowych i absolwentów z całej Polski na temat najbardziej popularnych i wartościowych obszarów kształcenia akademickiego.
Sesje pokazujące kierunki w pigułce – w ciekawy i prosty sposób studenci zaprezentują swój punkt widzenia na dokonane już wybory, opowiedzą o swoich kierunkach, o codzienności studiowania i perspektywie przyszłej pracy;
Targi uczelni online z możliwością zadawania pytań; m.in. dotyczących rekrutacji na studia w wybranych uczelniach i na wybrane kierunki studiów.
Zapraszam do sprawdzenia agendy spotkań i do rejestracji na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego