Stypendyści Prezydenta Miasta 2020

W ubiegłym roku szkolnym wielu naszych Uczniów zdobyło wysokie osiągnięcia w olimpiadach i konkursach na szczeblu ogólnokrajowym oraz międzynarodowym. Sukcesy naszych uczniów były opisywane na bieżąco na stronie internetowej naszej szkoły.

Pięknym podsumowaniem minionego roku szkolnego była uroczystość, która odbyła się w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r .w Urzędzie Miasta, kiedy to Pani Prezydent Miasta oraz Pan Naczelnik Wydziału Edukacji wręczyli najlepszym uczniom z wszystkich szkół w mieście, stypendia za wysokie wyniki osiągnięte w roku szkolnym 2019/2020 (średnia co najmniej 5,5 i zaangażowanie w konkursach ) oraz za wybitne osiągnięcia naukowe (laureaci olimpiad, konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych).

Z wielką dumą pragnę poinformować, że z Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego 23 uczniów otrzymało stypendium Prezydenta Miasta Jastrzębia-Zdroju.

Serdecznie gratulujemy naszym Uczniom i Absolwentom, a są to:

1. Ilona Gojowy

21. Mateusz Wawrzyniak

22. Radosław Matuszczyk

23. Bartosz Głaz

Jako dyrektor szkoły, kolejny raz miałam powód do dumy, towarzysząc naszym Uczniom na spotkaniu z Panią Prezydent.
Wyrażam ogromne podziękowanie Nauczycielom, którzy wspierają naszą Młodzież i inspirują, dziękuję, że wierzycie w naszych Uczniów i pomagacie realizować ich pasje.
Dziękuję także Wychowawcom, którzy pomagali w przygotowaniu wniosków stypendialnych i codziennie dbają o dobre relacje panujące w naszej szkole.
Szczególne podziękowania i gratulacje kieruję do Rodziców naszych stypendystów. Wasze wsparcie i wiara w swoje Dziecko jest dla nich najważniejsze.
Społeczność Sobieskiego jest dumna z osiągnięć każdego swojego Ucznia, ale cieszy się sukcesem, który został zauważony i doceniony przez Panią Prezydent Miasta Jastrzębia-Zdroju.

Jolanta Kłopeć (dyrektor szkoły)