Sukcesy artystyczne w VIII Międzyszkolnym Konkursie “O Laur Wyspiańskiego”

21 marca 2014 roku uczennica naszej szkoły Monika Maciejewska z klasy 2d zdobyła I miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie „O Laur Wyspiańskiego” (opiekun merytoryczny p. J.Sosna-Iglikowska).
Monika w ubiegłym roku szkolnym znalazła się pośród finałowej trójki, zdobywając III miejsce w kategorii wiersz oraz III miejsce w kategorii dramat.
W konkursie literackim „ O Laur Wyspiańskiego” uczestników konkursu było sporo, poziom zatem był bardzo wysoki. Należy podkreślić zaangażowanie innych uczniów naszej szkoły: Martyny Soroczyńskiej, Patrycji Kogut oraz ich opiekunów merytorycznych-polonistów.
II miejsce w kategorii prac plastycznych otrzymała Katarzyna Łuczka z klasy 1a (opiekun merytoryczny – p. K. Kwaśniewska-Sobala), która wykonała projekt okładki dramatu Wyspiańskiego w postaci witrażu.
Wyróżnienie w kategorii pracy literackiej jury przyznało uczennicy klasy 2a – Weronice Skoniecznej ( opiekun merytoryczny p. S. Duranek)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, Monice i Weronice życzymy dalszych sukcesów literackich, a Katarzynie sukcesów plastycznych.
J.Sosna-Iglikowska