Nasze sukcesy Wydarzenia

Sukcesy na 7 Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2013

W dniach 8-10 października w auli Politechniki Warszawskiej odbyła się 7 Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS 2013. W wystawie brało udział ponad 70 wystawców prezentując ponad 200 projektów. Uczniowie naszej szkoły oraz ich promotorzy zdobyli liczne nagrody za swoje wynalazki:

Złoty Medal z Wyróżnieniem i Nagroda Specjalna Krajowych Młodych Wynalazców dla Tomasza Krzysztofika, Pawła Górzyńskiego (konstruktorzy) i Tomasza Kropiwnickiego (wykonanie animacji) oraz promotorów: Zbigniewa Pałasza i Krzysztofa Smyczka za wynalazek: “Latarka dla niewidomych”.

Nagroda specjalna od Koreańskiej Akademii Wynalazków dla Jakuba Króla, Macieja Skórzańskiego, Pawła Krosnego, Patryka Domagalika i Sławomira Kozoka oraz ich promotorów: Krzysztofa Smyczka, Dariusza Radajewskiego i Zbigniewa Pałasza za “ESKONzO – Elektroniczny System Komunikacji Osoby Niepełnosprawnej z Otoczeniem”.