Wydarzenia

Szlachetna paczka-podsumowanie-PRZECZYTAJ BO WARTO!!!

SZLACHETNA PACZKA – PODSUMOWANIE-PRZECZYTAJ BO WARTO!!!

Kiedy zaczynaliśmy akcję tliła się we mnie cicha nadzieja, że uda nam się kupić chociaż wersalkę dla naszej rodziny, tymczasem ogromne wsparcie z waszej strony spowodowało że udało się kupić nie tylko komplet wypoczynkowy ale lodówkę i pralkę dla drugiej rodziny, oprócz tego udało nam się zebrać wszystkie rzeczy, które rodzinom były potrzebne: ubranka, zabawki, pościel, ręczniki, żywność, środki czystości poza tym rodziny dostały jeszcze telewizor, komputer, szafkę na buty.

 Dziewczynki z pierwszej rodziny  były bardzo szczęśliwe, nie mogły się nacieszyć zabawkami i nowymi ciuszkami, najmłodszej z nich ( 4 lata)  dwa dni przed finałem paczki  połamało się łóżeczko niemowlęce w którym wciąż jeszcze spała, udało nam się zorganizować  w dzień finału  paczki rozkładane łóżko  dla niej, więc będzie mogła wygodnie sypiać, pani Magdzie bardzo podobał się komplet  wypoczynkowy, rodzina jest nam bardzo wdzięczna.

Dziewczynki w podziękowaniu za to wszystko  przygotowały dla nas piękne kolorowe laurki oraz  podarowały nam dwa aniołki.

Pani Barbara z córką Celiną nie umiały znaleźć słów aby wyrazić swoją wdzięczność za lodówkę i pralkę, które były im  bardzo potrzebne, za żywność  i środki czystości których im brakowało od kiedy pani Barbara straciła pracę.

Trudno przyjąć jakieś kryteria  kolejności podziękowań, więc proszę nie przywiązywać do tego wagi, przepraszam jeśli kogoś pominęłam, nie sposób było wszystkich zapamiętać, was darczyńców było tak wiele.

Chcę podziękować Dyrekcji za to że  mogliśmy się w tę akcję włączyć,  Hani Rychel i Lidii Gajdzik bez których wsparcia ta akcja  nie miałaby miejsca. Szczególne podziękowania dla uczniów i rodziców klas 1c, 3tf i 2tf , które zainicjowały  Szlachetną Paczkę.

Klasie 1c za zakup wszystkich ubranek, jedzenia i środków czystości dla pierwszej rodziny

Klasie 3tf za zakup odzieży i środków czystości  oraz zaangażowanie przy pakowaniu paczek

Klasie 2tf za zakup żywności oraz  przyniesienie telewizora

Klasie 1tb i 2tb- oraz Barbarze  Halskiej i Marcinowi Lasakowi  za przyniesienie części oraz gier  i złożenie komputera dla dziewczynek

Klasie 3a  i Katarzynie Kwaśniewskiej-Sobali za zakup  wyprawki szkolnej dla dziewczynek

Klasie 2a i Sabinie Duranek –za zakup pościeli i ręczników, środków czystości i jedzenia oraz za  ogromne zaangażowanie przy pakowaniu paczek

Klasie 2tc i Jarosławowi Grycmanowi- za zakup żywności oraz środków czystości oraz pomoc przy  wnoszeniu lodówki i pralki

Klasie 3b  i Edycie Marciniak za zakup żywności i środków czystości

Panom z klasy 4tm  Rafałowi Mertensowi i Kamilowi Cichoniowi  i ich koledze za  poświęcenie kilku godzin w sobotę na przenoszenie paczek i ciężkich sprzętów ze szkoły  do samochodu i do mieszkań naszych rodzin.

Klasie 3c  i Wacławowi Gardziejewskiemu za  zakup pościeli i pomoc przy przenoszeniu  i segregowaniu darów,

Serdecznie dziękuję rodzicom , uczniom i wychowawcom poniższych klas za zorganizowanie zbiórki:

Klasa 3tm – Jacek Kluba

Klasa 2d- Barbara Sowińska

Klasa 1tm- Anna Grześ

Klasa 1b – Dorota Karoń

Klasa 1ta-Zbigniew Pałasz

Klasa  2tm -Bożena Rejszel

Klasa 3td -Paweł Czarnuch

Klasa 4ta Jacek Borkowski

Klasa 4tc Krystyna Galant

Klasa 2ta Mirek Czarnota

Klasa 4tb Arek Żmij

Klasa 3tc- Honorata Stelmaszczyk Stawowy

Ogromne podziękowania dla dyrekcji i wszystkich pracowników szkoły za okazanie wsparcia finansowego oraz rzeczowego. Dzieciom pracowników szkoły, które oddały słodycze ze swoich  świątecznych paczek na cel szlachetnej paczki.

Panu Bogdanowi Wichrowi oraz Katarzynie Lewandowskiej za pomoc przy przeprowadzaniu zbiórki.

Pani Bożenie Rejszel za  udostępnienie  samochodu  do przewiezienia łóżka dla dziewczynek.

Chłopcom z klasy 2b za wniesienie kompletu do szkoły

Dziękuję wszystkim tym którzy anonimowo zostawiali dary w zapleczu 211  i których nie zdołałam zarejestrować.

Wszystkich tych którzy nie zdążyli albo nie chcieli brać udziału w akcji zachęcamy do

przyłączenia się do akcji w przyszłym roku.

Warto pomagać  ludziom  stanąć na własne nogi.