SZLACHETNA PACZKA SOBIESZCZAKÓW!!!

Relacja wolontariusza z wręczenia paczki Rodzinie 1:
“Tata rodziny pomagał nam wnosić paczki, mama z dziećmi stała na korytarzu i nie dowierzała własnym oczom, kiedy ich maleńki pokój zapełniał się po brzegi,dziewczynki nie mogły doczekać się, kiedy wszystkie paczki zostaną wniesione, kiedy tak się stało wszyscy zabrali się za rozpakowywanie, okrzykom
zachwytu nie było końca.Najbardziej ucieszyły się z nutelli:) Rodzice mieli łzy w oczach i co kilka minut dziękowali, pytali też czy się nie pomyliliśmy i paczki nie były na kilka rodzin, po zapewnieniu ich że to dla nich Tata mocno przytulił mamę.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Dziękujemy za dobre serce. Za tą dobroć niech wam Bóg błogosławi.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo dziękuje za pomoc rodzinie ,da im to iskrę do zmiany i wole walki o lepsze jutro. Dziękuję również za owocna współpracę, życzę Państwu Spokojnych oraz Wesołych Świąt w gronie rodziny.

Relacja wolontariusza z wręczenia paczki Rodzinie 2:

“Pani Karolina była zszokowana ilością otrzymanych paczek, kiedyzobaczyła je
już wszystkie ułożone w pokoju po prostu zaniemówiła i łzy zaczęły spływać po jej policzkach. W pokoju wypełnionym szczelnie paczkami czuć było niezwykłą atmosferę głębokiego wzruszenia. Śmiała się przez łzy, że to wszystko chyba się jej śni. Mówiła, że nigdy nie będzie w stanie wyrazić
podziękowań słowami. Natomiast gdy jej mała córeczka zobaczyła ilość zabawek to nie wiedziała, którą najpierw wybrać i wziąć do rączek. Radość Lilianki była tak szczera, że wszyscy zaczęliśmy się głośno śmiać.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Pani Karolina chciałaby przekazać ogromne podziękowania za wsparcie, które otrzymała. Mówiła, że jeszcze nikt w stosunku do niej nie był tak życzliwy, nie spodziewała się tak ogromnej pomocy i żadne słowa nie opiszą podziękowań dla Państwa. Chce przekazać też Państwu serdeczne życzenia świąteczne.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Cieszę się, że mogłam przekazać przygotowaną przez Państwa paczkę. Dziękuję bardzo za czas poświęcony na przygotowanie paczki, wyjątkowe podejście do każdego członka rodziny – w tych pudełkach było coś więcej niż pomoc materialna. To była informacja, że pani Karolina i Lilianka są dla kogoś ważni, że ktoś wierzy, że im się uda wyjść na prostą. Dziękuję pięknie za współpracę. Życzę Państwu, by otaczali Państwa dobrzy ludzie, nie tylko od święta:)

PODZIĘKOWANIA:)
Kochani serdecznie chcę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję, a było nas w tym roku rekordowo dużo, myślę że nasza prośba dotarła do około 1000 osób:
uczniów, rodziców, absolwentów, nauczycieli, dyrekcji, pracowników szkoły. Takie akcje pokazują jak silną grupą jesteśmy i jak wiele wspólnie potrafimy zrobić. Pomogliśmy dwóm potrzebującym rodzinom, wspólnie sprawiliśmy, że przez jakiś czas będzie im się łatwiej żyć i to jest bezcenne:)
Udało się również oddać trochę darów dla rodziny z Żor,dla której nie znalazł się darczyńca, dary zawiozła Pani Aga Wereszczak.

W akcję włączyło się bardzo wiele osób, więc nie sposób wymienić wszystkich ale są osoby, które muszę wymienić bo ich pomoc była szczególna:
Sandra Płonka-Duda- współorganizacja akcji
Barbara Sowińska i Bogdan Wicher- organizacja zbiórki na zakup pralki i bonów
Hania Rychel, Ania Kamyczek-Owsiak- za szczególne wsparcie
Pani Tereska- bez której po prostu nie dałybyśmy sobie rady
Pan Zenek- który nam z nieba spadł i pomógł zawieźć paczki
Tacie Martyny Knop z 1ai za przywiezienie pralki i gofrownicy
Klasie 1ai i członkom szkolnego zespołu za pakowanie paczek i przenoszenie ich
Klasie 1 el za przenoszenie darów i segregowanie
Absolwentom, którzy zareagowali na naszą prośbę: zdjęcia wszystkich zaangażowanych absolwentów na bieżąco publikowałam na naszej grupie na fb Absolwenci Sobieskiego
Absolwentom z mojej ostatniej klasy mat-fiz, którzy zainspirowali mnie do organizacji tej paczki 4 lata temu i teraz po odejściu ze szkoły również się w nią włączyli
Pracownikom sklepiku szkolnego Azyl
Z całego serca dziękuję wszystkim nauczycielom, wychowawcom za zachęcanie klas do akcji i ich klasom, a włączyły się w akcję prawie wszystkie:)

1a,1b,1c,1d,2a,2b,2c,2d,3a,3b
1ai,1eb,1el,1in,1ai,1ib,1me,2an,2el,2ib,2in,2me,3an,3el,3gr,3ma,3mb,4tb,4tc,4tf,4tm

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które indywidualnie przynosiły dary do zaplecza, było naprawdę wiele takich osób. Przepraszam jeśli kogoś pominęłam ale przy takim waszym ogromnym zaangażowaniu naprawdę trudno wszystko odnotować choć starałyśmy się bardzo.
Organizacja z Wami takiej akcji jest naprawdę przyjemnością:)