Sport w szkole Wiadomości Wydarzenia

Sztafetowe biegi przełajowe 2019

Jak co roku w naszym mieście rozgrywane są międzyszkolne zawody lekkoatletyczne – sztafetowe biegi przełajowe, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły w składzie:

Tomek Dobrowolski, Daniel Głuszek, Błażej Krawiec, Beniamin Piechoczek, Dominik Paszek, Jakub Kozieł. Nasi uczniowie wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową rywalizacją. Zdobyli 1 miejsce i awans do uczestnictwa na szczeblu rejonowym .

W podobnym składzie ale już bez Daniela i Jakuba, których zastąpili Kuba Poręba i Maciej Dziurny. W pięknym stylu i z ogromną przewagą wygrali konkurencję, a tym samym 16 października wezmą udział już w najwyższym etapie szkolnych biegów przełajowych w Rudzie śląskiej. Trzymamy kciuki za naszych zawodników i życzymy powodzenia

[nggallery id=303]