Nasze sukcesy Wydarzenia

Technikum nr 4 “Złotą Szkołą 2015”, a IV Liceum Ogólnokształcące “Brązową Szkołą 2015” w corocznym rankingu Perspektyw

Jak co roku portal “Perspektywy” opublikował ranking szkół ponadgimnazjalnych. Bardzo dobrym wynikiem może się pochwalić Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 6, które zostało sklasyfikowane na 29 miejscu pośród wszystkich techników w naszym kraju. Warto dodać, że w klasyfikacji województwa śląskiego zajęliśmy wysokie 4 miejsce. Szkoła otrzymała tytuł Złotej Szkoły 2015.

Duży skok w górę zanotowało IV Liceum Ogólnokształcące, zajęło 355 miejsce, (a województwie śląskim – na 35), co czyni nas pierwszą szkołą, która w tym rankingu została sklasyfikowana. Szkoła otrzymała tytuł Brązowej Szkoły 2015.

Chcemy podziękować wszystkim uczniom, bo to wasze osiągnięcia przyczyniają się do dobrych wyników naszej szkoły, a nauczycielom należy pogratulować, bo do tych osiągnięć doprowadzili.

Więcej o rankingu tutaj:

Ogólnopolski Ranking Liceów 2015