ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Technikum nr 4 ponownie wśród najlepszych w Polsce

ZŁOTE TECHNIKUM , BRĄZOWE  LICEUM

Jak co roku, portal “Perspektywy” publikuje ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Od kilku lat Technikum nr 4 w ZS6 może szczycić się mianem “Złotej Szkoły”. Nie inaczej jest w najnowszym rankingu Techników opublikowanym 10 stycznia 2019 roku na stronach portalu. Tym razem nasze Technikum uplasowało się na 17 miejscu w rankingu ogólnopolskim, natomiast w województwie śląskim wyprzedziło nas tylko Technikum nr 1 w ZS Techniczno-Informatycznych z Gliwic, klasyfikując naszą szkołę na drugiej pozycji.

Natomiast nasze IV Liceum Ogólnokształcące otrzymało po raz kolejny brązową odznakę najlepszych liceów w Polsce. Warto przypomnieć, że w roku 2017 nasze liceum jako jedyne z Jastrzębia-Zdroju zdobyło brązową odznakę i zostało sklasyfikowane w pierwszej 500 liceów w Polsce. Więcej o rankingu liceów można przeczytać na http://licea.perspektywy.pl .

Gratulujemy całej społeczności szkolnej, bo każdy z nas dołożył swoją “cegiełkę” do tego wyniku.

Cały ranking można znaleźć na stronie http://www.perspektywy.pl

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com