Wydarzenia

The Bear Theatre

Podobnie jak w zeszłym roku znalazły się w naszej szkole klasy chętne do żywego i radosnego kontaktu z językiem angielskim. Wystarczyło 5 złotych i wsparcie Rady Rodziców by móc przez dwie godziny lekcyjne oglądać spektakl grupy „The Bear Educational Theatre” z native speakerami w składzie.

Aktorzy wystawili tym razem kryminalne love story z zagadką, którą rozwiązać pomogła znajomość angielskiej gramatyki. Ku radości nauczycieli języka angielskiego nasi uczniowie świetnie radzili sobie z rozumieniem, reagowaniem a czasem nawet przejmowaniem inicjatywy w kontaktach z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego.

Po zakończeniu samego przedstawienia był czas na zadawanie pytań, poznanie życia aktorów, ich poglądów na temat krajów, z których pochodzą i w których mieszkają oraz ich pomysłu na życie.

Dziękuję uczniom za aktywny udział i Pani Joannie Seweryn za pomoc w zorganizowaniu przedstawienia. Uczniów chętnych do podzielenia się swoimi przeżyciami proszę o maila na mrgardziejewski@gmail.com