Sport w szkole Wydarzenia

Turniej piłki nożnej halowej

14 listopada br. w Naszej szkole w sali gimnastycznej odbył się turniej piłki nożnej halowej. W turnieju wzięły udział cztery zespoły. Dwa z nich reprezentowały Naszą szkołę, a pozostałe dwa zaprzyjaźnioną szkołę z Havirova. Rywalizacja na parkiecie była bardzo ostra i zacięta, a same umiejętności techniczno – taktyczne poszczególnych zawodników stały na bardzo wysokim poziomie. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym po 10 minut. Tak przedstawiały się wyniki poszczególnych spotkań oraz tabela końcowa:

1 MECZ – ZS 6 I 3-0 HAVIROV I

2 MECZ – ZS6 II 4-1 HAVOROV II

3 MECZ – ZS 6 I 2-0 ZS 6 II

4 MECZ – HAVIROV I 2-2 HAVIROV II

5 MECZ – ZS 6 I 4-0 HAVIROV II

6 MECZ – ZS 6 II 1-4 HAVIROV I

TABELA KOŃCOWA:

1 MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 – I ZESPÓŁ

2 MIEJSCE – HAVIROV – I ZESPÓŁ

3 MIEJSCE – ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 – ZESPÓŁ II

4 MIEJSCE – HAVIROV – II ZESPÓŁ

Zawody sportowe zgłoszone zostały do projektu WF z klasą. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestawać. Pragniemy jako nauczyciele wychowania fizycznego, zaangażować jak największą ilość uczniów Naszej placówki w różnego rodzaju aktywności fizyczne. Dlatego podejmujemy już w tym celu kolejne kroki i działania. Prowadzona jest  “Szkolna Liga Piłki Nożnej Halowej”, niedługo również odbędą się zawody mikołajkowe w piłce nożnej halowej, zawody sportowe z okazji “Dnia Górnika” czy mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Relacje z tych wydarzeń niedługo ukażą się na stronie internetowej.