Sport w szkole Wydarzenia

Turniej piłki nożnej o Puchar SASP

27 lutego 2013 pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego Adama Śmigielskiego i Piotra Krosnego uczniowie naszej szkoły już drugi raz wzięli udział w wojewódzkim turnieju piłki nożnej w Gliwicach o puchar SASP. W zawodach wzięło udział 7 drużyn, zespoły rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Nasza drużyna rozgrywała pierwszy mecz turnieju i tylko zremisowała 1-1 z Zespołem Szkół Budowlanych z Gliwic. W kolejnych meczach szło nam już zdecydowanie lepiej,  zwyciężaliśmy w każdym ze spotkań, dlatego o kolejności zdecydował ostatni pojedynek z gospodarzami. spotkanie ułożyło sie rewelacyjnie dla naszych zawodników ponieważ prowadziliśmy przez większość spotkania 2-0, jednakże determinacja graczy z Gliwic doprowadziła do wyrównania, a w ostatniej minucie straciliśmy decydującą bramkę i niestety musieliśmy się zadowolić drugim miejscem w turnieju.

ZS 6 – Zespół Szkół Budowlanych z Gliwic 1-1
ZS 6 – GCE II 1-0
ZS 6 – Zespół Szkół Technicznych z Rybnika 1-0
ZS 6 – Zespół szkół Samochodowych z Gliwic 2-0
ZS 6 – Zespół Kształcenia Zawodowego z Gliwic 2-1
ZS 6 – GCE I 2-3

Naszą szkołę reprezentowali: Moneta Patryk 1 te, Szpilarewicz Piotr 4tf, Łaski Dawid 4ta, Głogowski Leszek 3td, Jagła Łukasz 1te, Wacławik Bartosz 3tf, Abrachamczyk Szymon 3td, Mizia Marcin 1 te, Męzik Kamil 1te, Kamiński Krystian 1 te.

Dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

[nggallery id=113]