ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Uczestniczymy w akcji “Jest nas więcej”

Dzięki inicjatywie pań informatyczek Agaty Fecek i Barbary Halskiej – nasza społeczność uczestniczy od wiosny br. w akcji przeciwstawiania się hejtowi w sieci, zorganizowanej przez Fundację Orange i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Nosi ona nazwę: “Jest nas więcej” i ciągle trwa.

Od marca wisiał na II piętrze plakat promujący i można było też zgłosić się do pań nauczycielek po pomarańczowe sznurówki – symbol przedsięwzięcia. Pani Fecek zamawiała je w Fundacji Orange dwukrotnie,  bo natychmiast przychodzili się po nie chętni uczniowie i nauczyciele.

Organizatorzy apelują nieustannie:

“Dołącz do akcji #jestnaswiecej. Pokaż, że jesteś przeciw hejtowi w sieci. Załóż pomarańczową sznurówkę. Hejterzy są w internecie najgłośniejsi, ale wcale nie jest ich najwięcej. Dołącz do akcji i udowodnij, że hejt nie jest Ci obojętny. Przeciwstaw mu się razem z nami! Nie bój się stanąć w obronie tych, którzy są atakowani w sieci. Nie reagujesz na hejt, jest Ci obojętny? Okaż solidarność z ofiarami. Pokażmy, że #jestnaswiecej.”

Dołączajmy więc, przeciwstawiajmy się, nie bójmy się, reagujmy. Niech będzie nas jeszcze więcej. 🙂

tekst i zdjęcia: Lidia Różacka

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com