Wydarzenia

Uczniowie Sobieskiego wśród najzdolniejszych w województwie śląskim.

Z wielka dumą dzielimy się informacją, że nasi Uczniowie: Daria Durkowska z klasy trzeciej Technikum nr 4 (technik informatyk), oraz Mateusz Wawrzyniak z klasy czwartej Technikum nr 4 (technik mechatronik) znaleźli się wśród 29 najzdolniejszych uczniów województwa śląskiego i otrzymali stypendium przyznane przez Zarząd Województwa Śląskiego w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego” na rok szkolny 2020/21.

Gratulujemy Uczniom, życzymy im dalszych edukacyjnych sukcesów. Jesteśmy dumni z Was i z tego co już osiągnęliście.

Dziękujemy nauczycielom, którzy pomagali w osiągnięciu tych sukcesów i wychowawcom: panu Wacławowi Gardziejewskiemu i Joannie Majda za pomoc w przygotowaniu wniosków do konkursu stypendialnego.

Jolanta Kłopeć (dyrektor szkoły)