Promocja Wydarzenia

Udany Dzień Otwarty ZS6

W sobotę 15 maja od 9.00 do 12.00 (a nawet dłużej) odbywał się Dzień Otwarty w naszej szkole dla ósmoklasistów i ich rodziców. Ku naszej radości goście przybyli tłumnie. Nad całością czuwały organizatorki – przewodniczące Komisji ds. Promocji Szkoły: panie Hanna Rychel i Ewa Marcinkiewicz- Kluczniok. Zwiedzających oprowadzała pani  Agata Zabadaj z uczniami z kl.1ai
Uroki i zasoby biblioteki prezentowały panie: Sabina Duranek, Agnieszka Klepek-Drozd i Agnieszka Wereszczak
W pracowni fizycznej czekała pani Barbara Popek z uczniami z kl.2Gam.
Kierunki technik mechatronik i technik automatyk przybliżał pan Jacek Kluba, a technik elektryk – pan  Zbigniew Pałasz
Za język angielski były odpowiedzialne pani Ewa Marcinkiewicz- Kluczniok i Zosia Kaczmarek z kl.2GA, za francuski – pani Honorata Stelmaszczyk-Stawowy z uczniami z kl.2PD i 1A, a za niemiecki- pan Wojciech Warchał wraz z uczniami z kl.1me. Kierunek technik programista promowali pani Agata Fecek i pan Bogdan Wicher, technik informatyk – pani Barbara Halska i pan Marcin Lasak oraz uczniowie, technik górnik – panie: Adela Jelonek i Małgorzata Rolka.
O matematyce na poziomie rozszerzonym opowiadała pani Jolanta Przygodzka, o chemii – panie Edyta Kozielska i Justyna Dubiel (które przybliżały także kierunek technik analityk), o biologii – pani Bożena Surma z tegorocznymi maturzystami z kl.B- Martyną Myśliwy, Emilią Stencel i Szymonem Zaprzalskim, oraz pani Agnieszka Wereszczak, o historii – pan Jacek Borkowski, o języku polskim – pani Marta Chałupka i Kamila Więcławska z kl.2GA.

Mamy nadzieję, że mury naszej szkoły zapełnią się we wrześniu nowymi uczennicami i uczniami liceum i technikum. Zapraszamy wszystkich chętnych. 🙂

tekst: Lidia Różacka na podstawie informacji od Ewy Marcinkiewicz-Kluczniok

zdjęcia: Marta Chałupka, Sabina Duranek, Barbara Halska