Wiadomości

Uwaga Maturzyści !

Drodzy maturzyści. Przypominam, że w poniedziałek 5 maja 2014 startujemy w zdawaniu egzaminu dojrzałości. Najpierw egzaminy pisemne: język polski poziom podstawowy, potem  matematyka poziom podstawowy i język angielski poziom podstawowy. Wszystkie te egzaminy rozpoczynają się o godzinie 9.00, ale proszę o przybycie do szkoły najpóźniej o godzinie 8.30, aby w spokoju zajmować przygotowane dla Was miejsca w salach egzaminacyjnych, listy zdających będą wywieszone na salach lekcyjnych, a teraz możecie znaleźć na naszej stronie internetowej w dziale MATURA. Na naszej stronie możecie znaleźć także inne ważne informacje m. in. komunikat o dozwolonych na maturze przyborach. Przypominam, że na egzamin należy zgłosić się z dowodem osobistym, lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość i zawierającym nr pesel. Zabierzcie też ze sobą długopisy tylko z czarnym wkładem, przypominam, że nie wolno korzystać z ołówków. Proszę nie przynosić do szkoły w tym dniu telefonów komórkowych, telefonów nie wolno wnosić na salę egzaminacyjną (należy zostawić je w depozycie, w sekretariacie uczniowskim). Przypominam, że podczas egzaminu nie można też jeść, ani pić. Niedozwolone jest też wnoszenie innych niż podane w komunikacie dyrektora CKE materiałów i przyrządów.

Na bieżąco proszę o zapoznawanie się z harmonogramami egzaminów, ponieważ mogą one ulegać pewnym aktualizacjom (oczywiście nie będzie zmieniany dzień zdawania, ale może zmienić się np. kolejność).

Otrzymaliście loginy i hasła, które 27 czerwca po godz. 12.00 umożliwią Wam sprawdzenie wyników egzaminów w serwisie dla maturzystów na stronie Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie. Mam nadzieję, że będą to dobre dla Was wiadomości.

Życzę wszystkim tegorocznym maturzystom pomyślności na egzaminach.

Do zobaczenia w szkole 🙂