Wydarzenia

V edycja Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Właśnie wystartowała rejestracja na V edycję Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej! Tegorocznym tematem przewodnim jest „Kino i twórcy patrzą w lustro: autotematyzm i autobiografizm”. Na laureatów czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. indeksy na uczelnie wyższe, akredytacje na festiwale, prenumerata magazynu „Ekrany”.

Rejestracja trwa do 9 listopada 2020 r.

I etap Olimpiady zostanie rozegrany 19 listopada 2020 r.

Dla osób, które zarejestrują się do 15 października (Przewodniczący Komisji do tego dnia powinien wypełnić formularz zgłoszeniowy) zostanie zorganizowany specjalny webinar przygotowujący do I etapu Olimpiady. Dodatkowo, wśród osób zarejestrowanych do 15 października, zostanie przeprowadzone losowanie. Zwycięzcy losowania otrzymają zestawy gadżetów.

Webinar odbędzie się 19 października o godzinie 16:00. Link z dostępem do webinaru zostanie wysłany na adres mailowy uczestnika Olimpiady oraz Przewodniczącego Komisji Szkolnej 19 października do godziny 12:00. W przypadku braku wiadomości prosimy o kontakt.

W ub.r. uczennica naszej szkoły, Ola z obecnej klasy 3B, dotarła do II etapu olimpiady, który odbył się w Katowicach. III nie został rozegrany ze względu na lockdown.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze szkolną koordynatorką tej olimpiady – p. Lidią Różacką.

Więcej szczegółów:

http://www.fn.org.pl/pl/page/449/olimpiada-wiedzy-o-filmie-i-komunikacji-spolecznej.html