Wiadomości

V Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Wszystkich uczniów naszej szkoły zainteresowanych psychologią, serdecznie zapraszam do udziału w organizowanym przez "Charaktery" Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Tegoroczna – piąta już edycja, zakończy się w połowie kwietnia wielkim finałem w Warszawie. Najlepsi uzyskają stypendia naukowe oraz cenne nagrody książkowe. Uczestnictwo w turniejowej rywalizacji jest przede wszystkim znakomitą okazją do rozwinięcia swych zainteresowań i poszerzenia wiedzy psychologicznej – a ta z pewnością przyda się nie tylko uczniom, którzy swe dalsze plany wiążą z tą dyscypliną nauki. Zainteresowanych udziałem, proszę o zgłaszanie się do pedagoga szkolnego (Agata Szweda, gabinet nr 19), który zapewni każdemu kandydatowi pomoc w przygotowaniu się do turnieju (opracowanie literatury i tematów w trakcie indywidualnych zajęć). Wykaz tematów i karta zgłoszeniowa dostępne są u pedagoga, dlatego serdecznie zapraszam. Niech nasza szkoła także znajdzie się wśród blisko 1000 tych, które zgłosiły już swój udział.

[Nie znaleziono pliku]