Wiadomości

Wirtualne Targi Edukacyjne 2020 Największe bezpłatne expo edukacyjne dla maturzystów

We współpracy i pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej od 18 maja 2020 rozpoczęły się największe w Polsce Wirtualne Targi Edukacyjne uczelni wyższych.

Udział w Targach dla szkoły i maturzystów jest bezpłatny.

Wirtualne Targi są odpowiedzią na brak możliwości stacjonarnych targów.

Łączą maturzystów z Uczelniami w jednym miejscu – w Internecie.

To sposób na umożliwienie maturzystom do zapoznania się̨ z ofertą Uczelni oraz bezpośredni kontakt z przedstawicielami wybranych Uczelni w formie czatu, wideokonferencji lub uczestnictwa w wybranych wydarzeniach na żywo.

Nasza szkoła została przeze mnie zarejestrowana.

Rejestracja jest darmowa, bardzo prosta i składa się z 3 etapów: (rejestracja szkoły i zaproszenie maturzystów do uczestnictwa)

1. Rejestracja na Targi na zakładce: wirtualnetargiedukacyjne.pl/rejestracja

2. Aktywacja konta poprzez kliknięcie w link w wiadomości przesłanej na adres podany podczas rejestracji.

3. Zaproszenie użytkowników na wydarzenie (wpisanie adresów email jeden pod drugim oraz kliknięcie w przycisk „zaproś”) W ZWIĄZKU Z TYM PROSZĘ O KONTAKT OSOBY ZAINTERESOWANE ZA POŚREDNICTWEM LIBRUSA LUB TEAMS I PODANIE ADRESU MAIL – WTEDY BĘDĘ MOGŁA WAS ZAPROSIĆ DO WYDARZENIA.

Więcej informacji na stronie: https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl/