Wydarzenia

Witajcie w społeczności Sobieskiego – AKTUALIZACJA wyników rekrutacji

Bardzo nam miło powitać ponad 200 nowych uczniów – zarówno tych, dla których Sobieski był pierwszym wyborem jak i tych, którzy nie mogą uczyć się w wymarzonych klasach.

Lista zakwalifikowanych została zaktualizowana i ogłaszamy LISTĘ OFICJALNIE PRZYJĘTYCH, którym pozostaje już tylko czekać na 1 września (chyba, że nie dostarczyli jeszcze 2 zdjęć). Niektórzy przyjęci do technikum muszą jeszcze przejść badania lekarskie medycyny pracy, o której można się dowiedzieć na prywatnej grupie na fb dla kandydatów do naszej szkoły i ich rodziców. Można tam zadawać pytania lub szukać nowych kolegów i koleżanek.

Podręczniki dla pierwszoklasistów są zaś wymienione tutaj.

Liczba wolnych miejsc:
Technik analityk – 1
Technik mechatronik – 6
LO rozszerzenie z j. angielskiego – 4
LO rozszerzenie z chemii – 8
LO rozszerzenie z j. polskiego – 12
(każdy licealista musi wybrać 2 rozszerzenia)