Wydarzenia

Współpraca z British Council

Nasza szkoła jest obecnie partnerem British Council i należy do Partnerskiego Programu British Council dla instytucji Addvantage: “Member of The British Council Addvantage Partnership Programme”, a tym samym posiada prawo rejestrowania kandydatów na egzaminy Cambridge English Language Assessment (KET, PET, FCE, CAE, CPE,etc.)
Uczniowie naszej szkoły (ale nie tylko, zapraszamy wszystkich chętnych) mają możliwość zapisania się oraz przystąpienia do egzaminu w dogodnym czasie i dowolnej sesji egzaminacyjnej (www.britishcouncil.org)  9.09. 2020r. pani dyrektor Jolanta Kłopeć podpisała porozumienie o współpracy z British Council w Warszawie, międzynarodową organizacją promującą język angielski i kulturę brytyjską w ponad 100 państwach świata, w tym od prawie 80 lat w Polsce. Rozpoczęcie współpracy jest dużym wyróżnieniem dla naszej placówki i może przyczynić się do jeszcze liczniejszych sukcesów naszych uczniów w dziedzinie edukacji językowej. British Council jako partner aktywnie włącza się w życie szkoły, między innymi poprzez: pomoc w organizacji szkolnych wydarzeń, interesujące inicjatywy na rzecz promowania nauki języka angielskiego wśród uczniów, a także doskonalenie warsztatu dydaktyczno-metodycznego nauczycieli poprzez organizowanie szkoleń.