Wiadomości Wydarzenia

Wybierz swoją przyszłość

Uczniowie Maciej Łuczka, Tomasz Filipek, Bartosz Stanek przy wsparciu naszego absolwenta Jakuba Króla i Piotrka Bujny opracowali w ramach realizacji zadania publicznego Miasta Jastrzębie-Zdrój “Aplikacja informacyjna dotycząca edukacji zawodowej“. Aplikacja Webowa składa się z dwóch części, testu preferencji zawodowych, który został opracowany przez panią prof. Marlenę Plebańską i Barbarę Halską, po wykonaniu testu uczeń otrzymał informacje o preferencjach zawodowych plus ofertę szkół z miasta Jastrzębie-Zdrój. Aplikacja została przygotowana dla uczniów szkół podstawowych w Jastrzębiu-Zdroju. Grant na realizację zadania publicznego pozyskało Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli

Link: wsp.zs6sobieski.edu.pl

wybierz swoją przyszłość
Aplikacja wspomagająca wybór szkoły.