ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Witamy serdecznie społeczność Sobieskiego.

Z przyjemnością pragniemy powiadomić, że tylko jedna osoba zgłosiła swoją kandydaturę na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego; z przyjemnością, gdyż jest to osoba znana już społeczności, udzielająca się w szkole i godnie reprezentująca Sobieskiego.

Mowa o Piotrze Muchowskim z klasy 2C.

Oto, co napisał w swoim zgłoszeniu:

“Nazywam się Piotr Muchowski, jestem uczniem klasy IIC oraz przewodniczącym szkolnego koła artystycznego “Alter Ego”. Od początku angażuję się również we współpracę z samorządem szkolnym, dlatego, znając jego sposób pracy, uważam, że dobrze spełniłbym funkcję przewodniczącego. Interesuję się językami obcymi oraz historią.

Jako przewodniczący chciałbym, aby Sobieski był nadal przyjazną szkołą dla wszystkich, moją myślą przewodnią jest “przewodniczący bliżej uczniów’’, chcę aby każdy wiedział, że z problemem szkolnym może zwrócić się do samorządu, a ten pomoże jak najlepiej potrafi. Chciałbym, aby uczniowie poczuli, że samorząd działa dla nich i stara się stworzyć ze szkoły drugi dom. Mam również zamiar zacieśnić współpracę
z samorządami klasowymi tak, aby każdy problem został rozwiązany
i każda inicjatywa zauważona. Jako przewodniczący planuje wzorem poprzedników kontynuować organizację wszystkich imprez szkolnych
i rozwijać je w jak najlepszym kierunku, angażując do życia szkoły jak najwięcej chętnych osób. Nie chcę samorządu działającego tylko na papierze, chcę realnych działań!”

Życzymy wszystkiego dobrego nowemu Przewodniczącemu.
Działaj! Owocnej współpracy!

Anna Kamyczek – Owsiak, Agata Zabadaj, Marta Chałupka

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com