Wydarzenia

Wyniki akcji “Podziel się zabawką”

Dnia 4 grudnia zakończyła się akcja “Podziel się zabawką”, która zorganizowana została przez Samorząd Uczniowski. Jesteśmy bardzo zaskoczeni dużym zainteresowaniem oraz wrażliwością uczniów naszej szkoły na potrzeby innych. W akcję włączyły się także dzieci naszych nauczycieli, które z uśmiechem przekazywały nam swoje zabawki 🙂

W skład komisji liczącej i sprawdzającej zabawki wchodzili:
– Mateusz Świtalski;
– Kamila Rybok;
– pani Barbara Sowińska;
– pani Barbara Halska;
– pani Adrianna Karwowska-Poleszak.
Wyniki prezentują się następująco:
I miejsce: klasa 2tb;
II miejsce: klasa 1td;
III miejsce: Patrycja Wierzbicka z klasy 1D.
Klasa, której udało zająć się pierwsze miejsce, otrzymała obiecaną słodką niespodziankę 🙂

Wszystkie dary zostały przekazane naszemu zeszłorocznemu absolwentowi Mateuszowi Krętosz, który obecnie jest pracownikiem Przedszkola Specjalnego w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Samorząd Uczniowski

[nggallery id=80]