Wiadomości Wydarzenia

Wyniki Game Jam

W weekend odbywał się pierwszy Game Jam w naszej szkole w ramach grantu z Meet and Code, który pozyskało Stowarzyszenie Kreatywnych Nauczycieli. Nasi uczniowie w ciągu 30h musieli zaprojektować i wykonać grywalną grę w którą następnie grali i oceniali nasi absolwenci, którzy wcielili się w rolę jury. Aż siedem zespołów stworzyło grę.

Tegoroczną edycję Game Jam wygrał zespół (Radosław Krochmal, Dawid Drobny, Szymon Całus), który stworzył grę Hex Boom –  nagroda dla zespołu to 600zł. Dodatkowo ten sam zespół otrzymał nagrodę specjalną do naszego absolwenta Sławomira Kozoka, reprezentującego firmę Mipso

Drugie miejsce zajął zespół (Łukasz Pawelec, Marcin Pacer), który stworzył grę Fatal Point – nagroda dla zespołu to 500zł.

Publiczność również zdecydowała tak samo jak jury, wybierając grę Hex Boom jako najlepszą

Trzecie miejsce zajął zespół (Aleksandra Bryja, Dawid Krok, Kamil Kotorc, Adrian Kołek), który stworzył grę Prismo – nagroda dla zespołu to 400 zł. Dodatkowo ten sam zespół otrzymał nagrodę od naszego absolwenta Szymona Skarzyńskiego, reprezentującego firmę Micro Solutions.

Nasi absolwenci zadbali również o dodatkowe nagrody dla pozostały zespołów.

Zespół (Paweł Saltarius, Dominik Kozimor, Mikołaj Niemiec) za grę Red i Bad otrzymali od Sławomira Kozoka, reprezentującego firmę Mipso nagrodę specjalną: Zestaw kości RPG i od Jakuba Króla reprezentującego firmę IT.focus jego kurs z node.js plus płatny staż

Błażej Mirosław za grę Color Rulez otrzymał od Sławomira Kozoka, reprezentującego firmę Mipso nagrodę specjalną: Zestaw kości RPG

Gracjan Karpiński za grę One Rule otrzymał od Sławomira Kozoka, reprezentującego firmę Mipso nagrodę specjalną: Campfire Pro + Worldbuilding (Steam)

Zespół (Adam Ciszewski, Mateusz Kozłowski) za grę Don’t Fall od Sławomira Kozoka, reprezentującego firmę Mipso nagrodę specjalną: Campfire Pro

Oprócz konkursu na najlepszą grę, uczniowie mieli okazję również wysłuchać prelekcji naszych absolwentów: Małgorzaty Pluskota, Szymona Ryszkowskiego, Jakuba Króla i Sławomira Kozoka.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym absolwentom, partnerom i gratulujemy zwycięzcom.

wyniki game jam