Wydarzenia

Wyniki konkursu “JESTEM NA BIEŻĄCO!”

Na wydarzeniach bieżących, polityce, geografii politycznej i ekonomii zna się każdy. Teoretycznie. 14 stycznia z 40 niełatwymi pytaniami testowymi z wiedzy o społeczeństwie zmierzyło się 47 uczniów naszej szkoły. Niektórzy bardzo szybko opuścili aulę, ale wielu walczyło do ostatniej kropli potu:).

A oto dziesięć najlepszych wyników:
1. Przemysław Rduch 4TC – 30 pkt.
2. Paulina Pietrasz 3A – 29 pkt.
Aleksandra Podruczna 1B – 29 pkt.

3. Damian Stalmach 4TC – 26 pkt.
Michał Jurusik 2TM – 26 pkt.
4. Aleksandra Wójcik 3A – 25 pkt.
Grzegorz Czyż 2TM – 25 pkt.
5. Ewa Pietrasz 3A – 24 pkt.
Adam Szlijan 4TC – 24 pkt.
6. Mateusz Skorupka 4TC – 24 pkt.

Gratulacje dla zwycięzcy Przemka, a także dla Pauliny i Oli! Wkrótce odbędzie się wręczenie nagród tej najlepszej trójce.

Jak się okazało, najwięcej osób “na bieżąco” mają klasy 4TC i 2TM. Humaniści (mimo szumnych zapowiedzi) po prostu przespali konkurs. Ich honoru broniły jednak dziewczyny z 3A, dzielne maturzystki, którym serdecznie gratuluję!

Dziękuję wszystkim za udział, a pani Annie Kamyczek-Owsiak za współpracę przy organizacji konkursu, tworzeniu pytań testowych i za pozyskanie sponsora nagród.