Wydarzenia

Wyniki Miejskiego Konkursu Matematycznego!!!

Wyniki  Miejskiego Konkursu Matematycznego!!!

Etap szkolny XI Miejskiego Konkursu Matematycznego, który odbył się  10 stycznia cieszył się ogromnym powodzeniem  wśród naszych uczniów. Czterdzieści odważnych osób  zmierzyło się z zadaniami, a nie były to łatwe zadania.  Etap szkolny miał na celu wyłonić najlepszą czwórkę, która będzie nas reprezentować na etapie miejskim. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie

Miejsce I-Smyczek Kamil z 3tm
Miejsce II -Otto Grzegorz z 2tb
Miejsce II- Bondos Krzysztof z 1c
Miejsce III-Zmroczek Marta z 2d

 

Gratulujemy!!! Życzymy sukcesów na etapie miejskim.

Wszystkim biorącym udział gratulujemy odwagi zmierzenia się z zadaniami, włożony przez wysiłek w rozwiązywanie zadań na pewno przyniesie efekty.