Wydarzenia

WYNIKI MIEJSKIEGO KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE, RATOWNICTWIE I OBRONIE CYWILNEJ

W piątek 5 kwietnia, w Sali Rady Miasta odbył się finał
I Miejskiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej. Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana Sobieskiego reprezentowało 5 uczniów, którzy przebrnęli przez eliminacje szkolne. Konkurs składał się z części teoretycznej i praktycznej. Najpierw uczniowie musieli pisali test, natomiast w części praktycznej uczestnicy prezentowali praktyczną umiejętność resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
W konkursie wzięło odział 36 osób z jastrzębskich szkół ponadgimnazjalnych.Z przyjemnością zawiadamiamy, że Katarzyna Siekaczyńska, uczennica klasy 2b zajęła 5 miejsce,a uczennica Monika Maciejewska z klasy 1d zajęła 2 miejsce w mieście.Nie bez znaczenia jest fakt, że nagrodzono aż pięciu pierwszych uczniów, którzy otrzymali cenne nagrody. Organizatorzy konkursu ZS nr 6 dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i życzą sukcesów w następnych edycjach, a nagrodzonym składają serdeczne gratulacje.

H. Stelmaszczyk-Stawowy, E. Kubińska, A. Ptaszny