Wydarzenia

Wypowiedzi naszej Pani Dyrektor w prestiżowym tygodniku

Dziennikarze różnych mediów zwracają się od lat do naszych uczniów, absolwentów, dyrektorów i nauczycieli w celu przeprowadzenia wywiadów lub zasięgnięcia opinii. Ostatnio bardzo docenia nas redakcja tygodnika “Newsweek”. Wypowiedzi do tej gazety naszych maturzystów i nauczycieli były już tu cytowane. W bieżącym numerze gazety, w artykule redaktora Jacka Tomczuka pt. “Szkoła w pułapce pandemii”, Pani dyrektor Jolanta Kłopeć znalazła się w gronie kilku podobnie znamienitych interlokutorów, np. Jarosława Pytlaka – autorytetu edukacyjnego, publicysty, blogera i szefa słynnego zespołu szkół STO (Stołecznego Towarzystwa Oświatowego) oraz dyrektora najlepszego gdańskiego VIII LO.

W obszernym, wieloaspektowym i ciekawie zilustrowanym artykule poruszono bardzo wiele kwestii. Cieszymy się, że kolejny raz głos z naszej szkoły i dalekiego miejsca wobec metropolii – został usłyszany i zapisany. Warto więc czytać prasę  – dostępną obecnie w wersji drukowanej i cyfrowej.

tekst: Lidia Różacka

zdjęcie: “Newsweek” 35/2020

[nggallery id=368]