XIII Giełda Wynalazków

24-25 marca mieliśmy przyjemność brać udział w XXIII Giełdzie Wynalazków nagrodzonych medalami na międzynarodowych wystawach w roku 2015. W Warszawie otrzymaliśmy 16 dyplomów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego  za promowanie myśli innowacyjnej na świecie ( 6 dla promotorów prac: Barbara Halska, Lidia Gajdzik, Krzysztof Smyczek, Marcin Lasak, Zbigniew Pałasz i  Jerzy Maduzia  i 10 dla naszych uczniów i absolwentów: Emilia Porębska, Sandra Makles, Marta Ptaszyńska, Korneliusz Buczkowski, Patryk Loter, Kamil Sacewicz, Roman Stylok, Aleksander Kamiński, Olgierd Kowaliszyn, Sławomir Kozok). W tym miejscu podziękowania należą się nauczycielom języka angielskiego i francuskiego paniom Krystynie Galant i Ewiw Maduzia za fachową pomoc w tłumaczeniu dokumentacji technicznej na język obcy.
W Warszawie nasze dwa wynalazki prezentowali: Patryk Loter oraz Adrian Kuca