Wydarzenia

XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Ochrony i Kształtowania Środowiska

23 kwietnia o godz. 09:00 w Zespole Szkół Handlowych w Jastrzębiu-Zdroju odbył się XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy z Ochrony i Kształtowania Środowiska pod hasłem “Elektroodpady – proste zasady” organizowany przez Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa dla szkół ponadgimnazjalnych.
Naszą szkołę reprezentowały: Edyta Waniek III tf, Julia Plata III tf oraz Anna Mańka III b.
Konkurs miał charakter testowy i dotyczył zagadnień związanych z gospodarowaniem odpadami, a w szczególności zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz naszymi zasadami gospodarowania odpadami komunalnymi. Rozgrywki miały charakter indywidualny i grupowy. Julia Plata zajęła III miejsce a cały zespół II miejsce wśród uczestników. Gratulujemy
Mirosława Sadlok