ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

XLII Olimpiada Wiedzy EE AGH – mechatronika

Zapraszam do wzięcia udziału w szkolnych eliminacjach XLII Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej pod patronatem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Celem eliminacji jest wyłonienie 4-osobowej reprezentacji Szkoły, która będzie brała udział w eliminacjach centralnych w kategorii mechatronika.
Etap szkolny rozegrany zostanie w czwartek 06.12.2018 o godz. 10:30. W ramach eliminacji przewiduje się przeprowadzenie testu zawodowego z zakresu podstaw mechatroniki, urządzeń mechatronicznych i podstaw projektowania układów sterowania oraz zadanie projektowe z zakresu projektowania układów sterowania w oparciu o elementy pneumatyczne, elektryczne stykowe z wykorzystaniem programu FluidSim i w oparciu o sterowniki PLC Mitsubishi FX3GE w programie Works2.
Szczegóły dotyczące olimpiady : http://oowee.agh.edu.pl/
Warto zaznaczyć, że poza licznymi nagrodami rzeczowymi, na finalistów i laueratów olimpiady czeka promesa gwarantująca wstęp na dowolny wydział i kierunek studiów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie z pominięciem procesu rekrutacji. W ostatnich 4 edycjach olimpiady sukces ten osiągnęło 4 uczniów Naszej Szkoły. Ty także możesz do nich dołączyć!
Zgłoszenie udziału za pośrednictwem dziennika Librus lub osobiste u p. Kluby do dnia 23.11.2018

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com