Wiadomości Wydarzenia

Z wizytą na PWSZ – zajęcia językowe ze studentami!

20 marca 2019 r. klasy językowe naszej szkoły – 2C i 3C udały się do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Mieliśmy okazję zwiedzić uczelnię oraz uczestniczyć w kilkugodzinnych lekcjach języka angielskiego, jak i niemieckiego. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez całą społeczność studencką, która pokazała nam, jak wyglądają zajęcia oraz jak różnorodnie i ciekawie mogą być prowadzone. Przykładem może być nasza lekcja, na której to na podstawie obejrzanego wcześniej filmu, mieliśmy wykonać zadania oraz odpowiedzieć na kilkanaście pytań. W trakcie wyjazdu nie zabrakło również czasu na rozmowy z niektórymi ze studentów, którzy opowiedzieli nam o danych kierunkach z własnego doświadczenia i odpowiedzieli na nurtujące nas pytania.

Opracowała: Julia Kamińska, kl 3C