Wydarzenia

Zachęcamy do kupna gry wydanej przez naszych uczniów

Jesteśmy trójką uczniów technikum, którzy trzy lata temu zapragnęli stworzyć własną kosmiczną grę planszową. Ale nie byle jaką, oddającą działanie grawitacji w Układzie Słonecznym, rodzinną, strategiczną, w której każda rozgrywka będzie inna, przez co będziemy do niej cały czas wracać, by spróbować innej taktyki. Z dumą możemy dziś powiedzieć, że się udało.

Zbiórka jest formą sprzedaży, by zakupić swój światęczny prezent kliknij po prawej w nagrodę, zaloguj się lub szybko załóż konto oraz podaj adres, na które bez dodatkowych kosztów wyślemy grę kurierem/do paczkomatu. Liczba sztuk 1 druku jest ograniczona!

Wciel się w USA, Rosję, Europę, Chiny lub Japonię i eksploruj nasz najbliższy kosmos w grze Solar System Voyager. Poruszaj się rakietą po planszy, która odwzorowuje grawitację w Układzie Słonecznym oraz zarządzaj budżetem, by prowadzić kosztowne badania. Rywalizuj z innymi graczami o placówki badawcze na obcych planetach, by wygrać nowy wyścig kosmiczny!

Nasza gra planszowa jest przeznaczona dla od dwóch do pięciu graczy powyżej ósmego roku życia, rozgrywka trwa od 45 minut do dwóch godzin.

Zamówienia i więcej informacji na https://wspieram.to/voyager