“Zaczęło się” – Matura 2020 w ZS6

Bez wątpienia można powiedzieć, że egzamin maturalny w roku 2020 przejdzie do historii.  Nie można natomiast napisać, że jest to typowy, kolejny, taki sam – jak co roku – egzamin. Bo i czasy nie są zwyczajne. W obliczu panującej pandemii koronawirusa 99 uczniów liceum i 137 uczniów technikum rozpoczęło tegoroczny maraton maturalny o godz. 9.00, przystępując do egzaminu z języka polskiego. Niestety 7 uczniów nie przystąpiło do egzaminu, ponieważ przebywają na kwarantannie. Będą mogli zdawać maturę w lipcu w terminie dodatkowym.

Nasi kochani maturzyści !!! Napisalibyśmy więcej, ale jest to niemożliwe, gdyż obecnie trzymamy za Was kciuki i mamy zajęte palce 🙂 Ale znamy Wasze możliwości i jesteśmy o Was spokojni. Powodzenia.