Wiadomości

Zaproszenie do AGH w Krakowie

Uczniowie naszej szkoły otrzymali zaproszenie do złożenia wizyty w Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. W programie udział w wykładzie, zwiedzanie zabytkowej kopalni (przy uczelni), wizyta w uczelnianym laboratorium. Podczas wizyty w Krakowie przewidziano także czas na odwiedzenie pięknych zakątków tego miasta.

Uczestnicy nie ponoszą kosztów związanych z wyjazdem, który zaplanowano na sobotę 11 maja 2013r . ( wyjazd z przystanku przy Urzędzie Miasta o godzinie 8.00 rano). Planowany czas pobytu w Krakowie – do godziny 18.00.

Uczniowie, którzy są zainteresowani wyjazdem proszeni są o kontakt telefoniczny do szkoły (z J. Kłopeć), lub mailowy na adres: wicedyrektor1@zs6sobieski.pl Zgłoszenia będą przyjmowane do środy 8 maja. Liczba miejsc ograniczona. Uczniowie będą przebywać oczywiście pod opieką nauczyciela z naszej szkoły.