ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Zaproszenie na warsztaty językowe!

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do uczestnictwa w warsztatach językowych w Bystrzycy Kłodzkiej w dniach: 15-19 października 2018 roku.
Koszt to 500 zł (przy pełnym autokarze), który zawiera: udział w warsztatach, materiały szkoleniowe, pełne wyżywienie, zakwaterowanie w pensjonacie “Sorrento” oraz transport + mini zwiedzanie dnia pierwszego.
Zainteresowane osoby chcące usprawnić swoje umiejętności językowe, popracować z grupą lektorów z różnych stron świata oraz otworzyć się na nowe znajomości proszę o kontakt ze mną przez dziennik Librus lub osobiście.
Informacji można zasięgnąć również w bibliotece szkolnej u pani Agnieszki Klepek-Drozd oraz u pani Krystyny Galant w gab. 113.

Szczegóły (program imprezy, informacje o organizatorze czy pensjonacie) mogą zostać przesłane na wskazany adres mailowy lub przekazane osobiście.
Joanna Seweryn 🙂

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com