Sport w szkole Wydarzenia

Zawody sportowe z okazji Dnia Kobiet

8 marca to dzień wyjątkowy, bo to Dzień Kobiet. Co roku w Naszej szkole staramy się pamiętać o tym szczególnym dniu przygotowując zawody sportowe dla Pań. Nie inaczej było również w tym roku, gdzie zorganizowaliśmy szkolne i międzyszkolne zawody w piłce nożnej halowej kobiet. Organizatorami tych wydarzeń byli panowie: Adam Śmigielski, Piotr Krosny, Adam Ptaszny oraz Jarosław Grycman. Szkolne zawody przeprowadziliśmy 7 marca, natomiast międzyszkolne dzień później.

W szkolnych zawodach udział wzięły 3 klasy: 1 B, 3 B i łączone 3 A z 2 AN. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym. W Klasyfikacji końcowej 1 miejsce zajęła klasa 3 b, II miejsce klasa 3 A / 2 AN a 3 miejsce klasa 1 B.

Do międzyszkolnych zawodów zgłosiły się następujące ekipy: Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego, Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, oraz Zespół Szkół Zawodowych. Mecze również były rozgrywane w systemie każdy z każdym.

Oto klasyfikacja końcowa:

1 miejsce –  Zespół Szkół nr 2

2 miejsce –  Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego

3 miejsce –  Zespół Szkół nr 3

4 miejsce –  Zespół Szkół nr 1

5 miejsce –   Zespół Szkół Zawodowych

A jak zacięta była rywalizacja na parkiecie zobaczcie sami 🙂