Sport w szkole Wydarzenia

Zawody sportowe z okazji I dnia wiosny

21 dzień marca, to dzień miły dla Nas, bo to pierwszy dzień wiosny. My jako nauczyciele wychowania fizycznego postanowiliśmy umilić sobie i Naszym uczniom ten dzień organizując szkolne zawody w piłce siatkowej czwórek mieszanych (2 uczennice, 2 uczniów). Do zawodów zgłosiło się 11 zespołów w tym dwie drużyny nauczycieli. Zespoły były podzielone na trzy grupy, gdzie mecze toczyły się w systemie każdy z każdym, a do dalszego etapu rozgrywek awansowały po dwa zespoły z poszczególnych grup. Na tym etapie rozgrywek stworzyli dwie grupy po 3 zespoły, gdzie mecze były rozgrywane również w systemie każdy z każdym. Miejsce zajmowane w tabeli było równoznaczne z rywalizacją o miejsca końcowe w całym turnieju. Oto szczegółowe wyniki i składy zespołów.

Rywalizacja o miejsca I i II  

Króliczki w składzie: Hanna Holeksa, Ewa Zasłonka, Maciej Różacki i Maciej Kulak pokonały 2 – 0 w setach zespół nauczycieli w składzie (pani Pytel, oraz panowie Śmigielski i Grycman)

Rywalizacja o miejsca III i IV 

Zespół w składzie: Karolina Schneider, Patrycja Starzyńska, Kamil Bury i Michał Smyrak pokonał 2 – 0  w setach zespół występujący w składzie: Marta Slaczałek, Alicja Lazar, Adrian Brynkus, Kamil Męzik.

Rywalizacja o miejsca V i VI

Zespół nauczycieli w składzie (p. Rejszel, p. Krok, p. Warchał i p. Czarnota) pokonali 2 – 0 w setach zespół występujący w składzie: Marta Długosz, Karolina Rembisz,, Jakub Kaj i Marcin Puc.

[nggallery id=103]

Dodaj komentarz