ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Zawody w piłce ręcznej chłopców 2019

28 listopada w naszej szkole mieliśmy zaszczyt oglądać poczynania najlepszych młodych piłkarzy ręcznych z naszego miasta. Liczna reprezentacja naszej szkoły, która już od początku roku po lekcjach szlifowała swoje umiejętności pod okiem niezastąpionej pani trener Pauliny Borkowskiej, zdobyła komplet zwycięstw i możliwość reprezentowania naszego okręgu w zawodach rejonowych. Mimo że początki meczu były niepewne, chłopaki pokazali wyższość swoich umiejętności wygrywając z ZS2(6:1), ZS5(9:2) i z Zespołem Szkół Zawodowych(7:0).

Warto wspomnieć, że nasza szkoła bardzo często odnosi sukcesy w tej dyscyplinie, zarówno w damskiej jak i męskiej odmianie tego pięknego sportu. Tutaj również trzeba podkreślić rolę pana trenera Piotra Krosnego, który w ostatnich latach odpowiadał w naszej szkole za męski handball. Przed nami etap rejonowy. Czy wygramy ?  Tego nie wiemy, jednak na pewno będziemy dalej szlifować formę i damy z siebie 200%! Peace.

Reprezentacja w składzie: Tomasz Pietrzyk, Samuel Mosoń, Sebastian Pustelnik, Przemek Bomba, Bartosz Kubieniec, Sergiusz Wątor, Karol Piętal, Bogusz Dziadek, Szymon Rdzanek, Błażej Krawiec, Kamil Karzełek, Kamil Kornas, Dominik Paszek, Dawid Kruźlak.
Trener: mgr Paulina Borkowska


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com