Goście z Korei w naszej szkole

23 września naszą szkołę odwiedziła delegacja przedsiębiorców z Republiki Korei. Przyjechali oni na zaproszenie Marszałka Województwa Śląskiego i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Delegacji towarzyszyła pani prezydent Anna Hetman i pan wiceprezydent Janusz Buda, a także przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego z Katowic i prezes Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Goście odwiedzili naszą szkołę w związku z naszymi sukcesami międzynarodowymi. Chcieli zobaczyć jak działa polska szkoła. Mieli okazję zobaczyć zajęcia pozalekcyjne z fizyki, zajęcia z mikrobiologii i analizy chemicznej, zajęcia z zastosowaniem technologii informacyjnych i oczywiście zajęcia projektowe, na których powstają nasze wynalazki, które zdobywają wiele medali w konkursach na całym świecie ( Szwajcaria, Francja, Belgia, Rosja, Chorwacja, Niemcy, Brazylia, Chiny, Korea Południowa, Tajwan).

Byliśmy jedyną śląską szkołą, którą wizytowała delegacja przedsiębiorców z Korei Południowej.